Küsi nõu: 605 9600 Ota yhteyttä

Suorien vatsalihasten erkaantuma

Suorien vatsalihasten erkaantuma johtuu suoran vatsalihaksen kehityshäiriöstä tai fyysisesti hankitusta defektista (naisilla useammin synnytyksen jälkeen). Suora vatsalihas koostuu kahdesta symmetrisestä samansuuntaisesta lihaksesta. Erkaantuman tapauksessa sijaitsevat lihakset toisistaan liian kaukana. Visuaalisesti vatsan keskiosa on navasta yläpuolella pullistuva, tunnustelemalla ohutseinäinen. Hoito on operatiivinen. Paras hoitotulos saavutetaan vatsaplastian yhteydessä.

OTA YHTEYTTÄ

Lähetää viesti

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.