Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Botuliintoksiin

Botuliintoksiin (Botox, Dysport)

Botuliintoksiini ja täitesüstide kombinatsioon on osa näo taasnoorendusest, mille abil on mõjutatavad järgmised näo piirkonnad:

  • otsmiku „kurjuse korts“
  • otsmiku horisontaalsed kortsud
  • suuümbruse peenikesed kortsud ( “suitsetajate kortsud”)
  • jooned suunurkades ( “marionettkortsud”)
  • nasolabiaalne korts
  • nina horisontaalkortsud

Olemuslikult on kogu Teie näo miimika erinevate lihasgruppide koordineeritud töö tulemus. Naeratamine, kulmude kortsutamine ja isegi mälumine – sisuliselt iga liigutus Teie näol võib lõpuks viia kortsude tekkimiseni. Need kortsud võivad anda teie näole väsinud või kurja ilme isegi siis, kui Te tegelikult seda ei ole. Üks kiiremaid ja turvalisemaid võimalusi kortsude leevendamiseks ja ennetamiseks on botuliintoksiini (Botox, Dysport) kasutamine.

Botuliintoksiini tüüp A süsted on enim tehtud kosmeetiline protseduur Ameerika Ühendriikides. Botuliintoksiini süstimise tulemuseks on kortsude aluseks oleva lihaspinge taandumine, mille teeb võimalikuks närviülekande taaspöörduv blokeerumine. Esimesed tulemused on näha 1–2 päeva möödudes. Lõplik tulemus ilmneb 1–2 nädala möödudes.

Protseduuri mõju püsib 3–6 kuud (individuaalsed variatsioonid) ja seda on võimalik teha korduvalt. Korduval kasutamisel süstimiste vahele jääv aeg pikeneb, sest miimiline lihas aja jooksul õheneb ja patsient ise hakkab nimetatud lihaseid vähem kasutama.

Parima tulemuse saavutamiseks on sageli mõistlik botuliintoksiini süsteid kombineerida fillerite ehk täitesüstidega (Juvederm). Täitesüstide abil saab võimalikuks pindmiste kuni sügavate kortsude tasandamine ja näo kontuuride mõjutamine. Protseduuri tulemuse püsivust hinnatakse 9–12 (18) kuule.

Protseduur, mille käigus viiakse väikesed kogused ravimit kortsude aluseks olevatesse miimilistesse lihastesse, kestab 30 -40 minutit (koos fotode tegemisega). Süsted põhjustavad valuaistingu teket, kuid on üldjuhul hästi talutavad. Võimalik on naha eelnev valutustamine spetsiaalse anesteetikumiga. Protseduuri järgselt võib esineda lühiajalist pea- ja näovalu, süstepiirkonna turset ja punetust. Näha võivad olla torkekohad ja harvem võib esineda verevalumeid.

Soovituslik on mitte tarvitada verevedeldajat (aspiriin) protseduuri ja sellele eelneval päeval. Teiste verevedeldajate tarvitamise korral tuleks sellest informeerida protseduuri läbiviijat.

Botuliintoksiini manustamine on vastunäidustatud raseduse, rinnaga toitmise ja neuromuskulaarse haiguse või allergia (botuliintoksiinile) olemasolu korral.

Täpsem informatsioon ja protseduurile registreerimine: martin.adamson@itk.ee/ Tel: 56 249 062
Konsultatsioon on tasuta!

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.