Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Täitesüstid

Vananemisprotsessi käigus väheneb kudedes hüaluroonhappe ja vee sisaldus, mis väljendub naha toonuse vähenemises ja kortsude tekkes. Populaarseimana kasutusel olevad täitesüstid (Juvederm) sisaldavad geeli kujul olevat kehaomast hüaluroonhapet. 60 kg kaaluva inimese kehas on hüaluroonhapet ligikaudu 12 grammi.

Täiteüstide abil on võimalik korrigeerida kortse pindmistest kuni sügavateni. Erinevad preparaadid sisaldavad erineva konsistentsi ja täiteomadustega geeli. Süstitav preparaat tuleb valida vastavalt süstitavale piirkonnale ja moduleeritava kortsu sügavusele.

Protseduur kestab 20-30 minutit ja on üldjuhul hästi talutav.
Tulemus on näha kohe süsteprotseduuri järgselt.
Lõplik tulemus on hinnatav 1–2 nädala möödudes.

Peale süstimist esineb vähest punetust, turset ja nähtavad on nõelatorke kohad.
Harvem võib tekkida hematoom, mis taandub 1 nädala jooksul.

Protseduuri tulemuse püsivust hinnatakse 9–12 kuule.

Täpsem informatsioon ja protseduurile registreerimine: martin.adamson@itk.ee/ Tel: 56 249 062
Konsultatsioon on tasuta!

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.