Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Maost möödajuhtiv operatsioon

Gastric bypass (Roux – en – Y) ehk maost möödajuhtiv operatsioon on kõrge efektiivsusega ja laialdaselt kasutusel olev bariaatriline operatsioon.

Maost möödajuhtiv operatsioon on kombineeritud kirurgiline protseduur, mis sisaldab endas funktsioneeriva mao mahu ja toitainete imendumispinna olulist vähendamist. Selliselt on tegemist restriktsiooni (mahtu) ja malabsorptsiooni (imendumise vähendamine) ühendava kaalulangusele suunatud operatsiooniga. Nii väheneb siin seedetrakti sattuva toidu kogus ja selles sisalduvate toitainete imendumine.

Funktsionaalse mao maht on operatiooni järgselt 15 – 30 milliliitrit, mis võimaldab oluliselt piirata ühe söögikorraga organismi jõudva potentsiaalselt rasvadena ladestuva energia kogust. Mahu piirangut võimendab veelgi toitainete vähendunud imendumine. See on aluseks märkimisväärsele kaalulangusele, mis algab kohe peale operatsiooni ja stabiliseerub 1 – 2 aastaga.

maost-moodajuhtiv-operatsioon
ROUC-en-Y maost möödajuhtiv operatsioon

Esimesel operatsioonijärgsel aastal on võimalik vabaneda kuni 60%-st liigsetest kilodest. Tähtis ei ole mitte ainult kaalunumbri pidev kahanemine, vaid sellega kaasnev enesetunde ja energia paranemine. Samuti paranevad või taanduvad kroonilised haigused nagu diabeet, kõrgvererõhutõbi, uneapnoe, liigeshaigused, hüperkolesteroleemia, jalgade tursesündroom – pikeneb eeldatav eluiga.

  • laparoskoopiline operatsioon
  • operatsioonieelsed uuringud:
    # gastroskoopia, kõhukoopa ultraheli, kopsuröntgen, EKG, vereanalüüsid
  • operatsiooni kestus 1 – 2 tundi
  • haiglas 3 – 4 päeva
  • taastumine 10 – 14 päeva
  • edaspidi vajalik polüvitamiinide tarvitamine

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.