Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Maopael (banding)

Reguleeritav maobandaaž

See operatsioon on tehniliselt lihtsam kui möödajuhtiv operatsioon või “sleeve” resektsioon. Vähendatakse mao mahtu kasutades spetsiaalset „vööd“ . Erinevalt möödajuhtivast operatsioonist ei katkestata seedetrakti pidevust, mistõttu on ka operatsiooni tüsistuste risk tunduvalt väiksem. Mao bandaažiga tekib juba väikeste toidukoguste söömise järgselt täiskõhutunne.

maopael

Selle meetodi puhul malabsorptsiooniga (toitainete imendumishäiretega) seotud probleeme ei teki. „Vöö“ läbimõõtu saab hiljem reguleerida, kuna sinna on installeeritud vedelikuga täidetav balloon. Reeglina reguleeritakse seda esimese aasta jooksul kolm korda. Ka maobandaaž nõuab patsiendipoolset koostööd. (nt. seda on võimalik „ ära petta“ rohke maiustuste söömisega).

Mao bandaaži puhul on kaalukaotus aeglasem ja ühtlasem. Lõpliku tulemuse saavutamine võib võtta aega 2- 3 aastat. Mao bandaaz sobib inimestele, kelle kehamassiindeks on <50.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.