Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Mao plikatsioon

Mao plikatsioon seisneb mao mahu vähendamises spetsiaalse kirurgilise õmblustehnika abil, mille tulemuseks on vähenenud söögiisu, kiiremini tekkiv täiskõhutunne ja kaalulangus.

Operatsioonist 6 kuu möödudes on kadunud kuni 50 % liigsest kehakaalust ja kaalulangus jätkub veelgi.

Operatsiooni käigus ei eemaldata ühtegi organit ega organi osa ja rajata ühtegi uut ühendust (anastomoosi). Selliselt on tegemist uudse ja minimaalse tüsistuste riskiga, kuid efektiivse bariaatrilise operatsiooniga.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.