Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Gastroskoopia

Gastroskoopia on endoskoopiline uuring ülakõhu piirkonna vaevuste põhjuste selgitamiseks. Võimalik diagnoosida haavandtõbe, tuvastada kasvajaliste moodustiste olemasolu, võtta proovitükke koeuuringu läbiviimiseks ja Helicobacter pylori kolonisatsiooni tuvastamiseks.Uuringu käigus liigutakse gastroskoobiga (elastne sond, mille tipus on optika ja töökanal proovitükkide võtmiseks) suu kaudu sisenedes läbi söögitoru makku ja kaksteistsõrmiksoolde. Nimetatud organite limaskesta seisundit on võimalik monitorile saadava pildi alusel visuaalselt hinnata. Nähtavuse saavutamiseks viiakse protseduuri käigus seedetrakti õhku, mistõttu uuringujärgselt võib esineda kõhupuhitust. Protseduuri teeme pindmises üldnarkoosis.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.