Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Healoomulised kasvajad

Healoomuliste nahamoodustiste (sünnimärgid) ja nahaaluste kasvajate (lipoomid, fibroomid, neurinoomid, jt.) eemaldamine. Healoomulisi kasvajaid esineb meestel veidi rohkem kui naistel – suhtes 1,4 : 1. Operatsioonijärgselt on võimalik saata preparaat koeuuringule, mis selgitab kasvaja lõpliku olemuse. Enamasti on sellised operatsioonid teostatavad lokaalanesteesias ehk paikse tuimestusega. Vajadusel on võimalik ka üldnarkoos. Operatsiooni järgselt võib haava vee ja seebiga pesta alates teisest päevast. Õmblused eemaldatakse kirurgi polikliinilisel vastuvõtul 7 – 10 päeva möödudes.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.