Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Songad

Songad on üheks sagedasemaks kirurgiliseks patoloogiaks. Haigus kujutab endast kõhukelme(songakott) väljasopistumist läbi kõhuseina defekti(songavärat). Sõltuvalt asukohast ja songa tekkepõhjustest (eelnev operatsioon, trauma, raskuste tõstmine jne.) eristatakse kubeme-,reie-,naba-, kõhuseina-ja armisonga. Songade ainuke võimalik ravimeetod on operatsioon, iseenesest songavärat ei sulgu. Parim on opereerida siis kui vaevused on tagasihoidlikud. Kitsa songavärati puhul on võimalik selle sisu pitsumine, mis võib põhjustada soolesulgust ja on vajalik erakorraline operatsioon. Operatsioon teostatakse kohaliku-,üldtuimestuse või alakehatuimestusega. Operatsiooniga suletakse songavärat õmbluste või kunstmaterjalist võrgu abil. Viimast nimetatakse ka“ pingevabaks“ songaplastikaks. Selle meetodi eelisteks on suheliselt väheste retsidiivide(taasteke)arv, vähene operatsioonijärgne valu ja lühiajaline elukvaliteedi langus seoses operatsiooniga. Operatsioonijärgselt on soovitv vältida raskuste tõstmist ca kolm kuud. Mõõdukas füüsiline koormus lubatud alates neljandast nädalast. Suuremate kõhu eesseina songade puhul on soovitav kasutada kõhuvööd (bandaaz) ca kaks kuud.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.