Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Veenilaiendid

Veenilaiendid (ka veenikomud, vaariksid) on väga sageli esinev jalaveenide degeneratiivne haigus, mille tekkepõhjuseks on kaasasündinud sidekoe nõrkus, samuti nahaaluste veenide ja ühendusveenide klappide funktsiooni häired (vt joonis).

Soodustavateks teguriteks on töö istuvas või seisvas asendis, rasedus, ülekaalulisus.Veenilaiendid paiknevad tavaliselt jalasääre seesmisel ja tagumisel pinnal, samuti reite sisepindadel.Veenilaiendid põhjustavad vere aeglustumise nendes ja sellest võivad kujuneda tõsised vereringehäired, mis tekitavad jalgades väsimust, krampe. Haiguse arenedes tekivad kroonilised veenipõletikud, mis sageli lõpevad säärehaavandi tekkega.

Veenioperatsioonil eemaldatakse laienditest haaratud nahaalused veenid .Selleks tuleb teha lõige kubemepiirkonda ja enamasti ka lisalõiked reie ja sääre alaosas .Spetsiaalse instrumendiga tõmmatakse seejärel kahjustunud veenid välja.Kuna operatsiooni käigus rebenevad paljud väikesed nahaalused veresooned,siis võib operatsioonijärgselt esineda hematoome(verevalumeid) opereeritud jalas.

Operatsioon teostatakse kas üldnarkoosis või alakehatuimestusega.Peale operatsiooni tuleb 2-3 päeva kanda elastset sidet ka öösel, elastset sidet on soovitav kanda 2 kuud.Sideme võib hiljem asendada ravisukkadega, mis on mugavamad.Ravisukad on kasulikud ka peale kahe kuu möödumist-nende kandmine vähendab jalgade väsimust ja aitab vältida veenilaiendite retsidiivi (taastekkimist).

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.