Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Hemorroidid

Hemorroidid (veenikomud) on laienenud veenid pärasooole alumises osas. Pärasoole veenikomude teke on seotud kroonilise kõhulahtisuse või kõhukinnisuse, istuva töö ja rasedusega. Soodustavaks teguriks on pärilik veeniseina nõrkus.

Sageli esineb pärasoole veenilaienditega inimestel haiguslikult laienenud veene ka jalgadel. See tõsiasi kõneleb haiguse süsteemsest olemusest. Laienenud veenid pärasoooles põhjustavad valu, veritsust, aneemiat ehk kehvveresust, sügelust/kihelust ja lima eritust. Eristatakse sisemisi ja välimisi hemorroide. Seejuures sisemised välisel vaatlusel enamasti nähtavale ei tule. Olemasolev veenikomu võib tüsistuda tromboosi, haavandumise või mädase infektsiooniga.

Operatiivse ravi meetodite juures eristatakse nii niimetatud klassikalist ja PPH meetodit.
PPH – laienenud veenikomude eemaldamiseks kasutatakse spetsiaalset instrumenti – staplerit, mis võimaldab veenilaiendite ning lõtvunud pärasoole limaskesta ühemomentset eemaldamist. Antud meetodi puhul esineb operatsioonijärgselt võrreldes klassikalise meetodiga valulikkust vähem.

Mitteoperatiivse meetodina kasutatakse veenikomude eemaldamiseks spetsiaalsete kummist ligatuuride (kummirõngas) asetamist veenikomudele. Kummirõngad põhjustavad veenikomude nekroosi (kärbumist) protseduuri järgselt umbes nädala möödudes.

Operatsioonide ning protseduuride järgselt võib esineda vähest veritsust pärasoolest 2-3 nädala vältel. Soovitatavad on puhastavad veeprotseduurid – dušš, istevannid.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.