Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Õlavarte plastika

Õlavarte plastika abil on võimalik eemaldada liigset nahka ja rasvaladestumisi õlavarte piirkonnas,
mis on tekkinud sinna massiivse kaalulangetuse järgselt või seoses ealiste muutustega, mis põhjustavad naha elastsuse vähenemist. Operatsiooni tulemusena saavad õlavarred ilusama ja nooruslikuma kontuuri.

Suure enamuse õlavarte plastikat vajavatest patsientidest moodustavad tänapäeval patsiendid pärast massiivset kaalulangetamist, kelle kaal on üldjuhul stabiliseerunud. Paljudel neist meenutavad õlavarred „ nahkhiire tiibu“.

Operatsioonimeetodid:

1. Liposuktsioon – patsientidel, kellel õlavartel tegemist rohkenenud rasvkoega ja esineb minimaalselt liigset nahka, on liposuktsioon e. rasvaimu piisavalt efektiivne meetod õlavarte kontuurimiseks.

2. Õlavarreplastika – patsientidel, kellel õlavarte piirkonnas esineb palju liigset nahka, sh. ka patsiendid pärast massiivset kaalulangetamist, tuleb üleliigne nahk operatsiooni teel eemaldada, jättes armi, mis ulatub küünarnukist õlavarre aluses piirkonnas kuni rindkereni.

3. Kombineeritud meetod – kasutatakse nii liposuktsiooni rasvaladestuste eemaldamiseks ja seejärel üleliigse naha eemaldamist operatsiooni teel.

Võimalikud komplikatsioonid:

  • veritsus
  • infektsioon
  • käte turse, mis põhjustatud operatsioonitraumast ja möödub aja jooksul

Parema tulemuse saamiseks suitsetavatel patsientidel soovituslik sellest loobuda enne operatsiooni. Mõningad ravimid nagu Aspirin, mittesteroidsed põletikuvastased preparaadid, võivad suurendada veritsuse riski.

Taastumine:

  • soovitav kanda tugisidemeid 1 kuu vältel
  • valutundlik periood tavapäraselt 7-10 päeva
  • üldjuhul toimub käe tavapäraste funktsioonide taastumine 2-3 nädala vältel

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.