Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Reieplastika

Reiteplastika on protseduur, mis sisaldab üleliigse naha- ja rasva eemaldamist reite sise-ja välispinnalt. See on sageli soovitav pärast kaalulangetamist kas dieedi ja treeningute tulemusena või bariaatriliste operatsioonide järgselt.

Reiteplastikale võiks mõelda kui:

  • tahate, et teie reied näevad paremini välja ja oleksid proportsionaalselt vormis
  • te olete võtnud palju kaalus alla
  • teil on raske muretseda rõivaid
  • olete mures oma lõtvunud-ja mügarliku naha pärast reite piirkonnas

Reiteplastikat võib teha nii iseseisvalt kui ka kombineerituna koos teiste plastiliste operatsioonidega nagu alakeha plastika (Lower Body Lift). See seisneb tavapäraselt selja-ja kõhuplastika operatsioonis.

Operatsioonimeetodid:

1. Liposuktsioon e. rasvaimu – kasutatakse liigsete ja ebaproportsionaalsete rasvaladestuste eemaldamiseks reite sise- ja välisküljel. On võimalik eemaldada liigset rasvkudet ka reite eespinnal ja põlvede piirkonnas. On kasutusel ka kirurgilise ravimeetodina lipoödeemi ravis.

2. Operatsiooni teel üleliigse –ja väljaveninud naha eemaldamine reite piirkonnast. Kasutusel on põhiliselt kaks meetodit: esimesel juhul tehakse lõige pikisuunas reite sisekülgedel. On hea ja kindel meetod ja sobib patsientidele pärast massiivset kaalulangetamist. Miinuseks küllalt pikk ja nähtav arm. Teisel juhul jääb arm paralleelselt kubemevoldiga ja ei ole nii nähtav. Ei sobi väga suurte reite puhul, kui on tegemist rohke väljaveninud nahaga – naha raskuse mõjul võib toimuda armi allavaje ja sellest tingituna muud esteetilised probleemid. On hea meetod mõõdukalt lõtvunud naha allavaje
puhul reite sisekülgedel.

3. Kombineeritud meetod, mis sisaldab nii rasvaimu kui ka üleliigse naha eemaldamist operatsiooni teel. Annab maksimaalse tulemuse reite kontuurimisel pärast massiivset kaalulangetamist.

Teatud juhtudel võib osutuda vajalikuks kordusoperatsioon ebatasasuste ja nahamügarike korrigeerimiseks. Taastumine tavapäraselt 10-14 päeva, soovitav kanda tugisukki 6 nädalat. Kui olete hea tervise juures, positiivse hoiakuga ja realistlike ettekujutustega antud protseduurist – võite olla sobiv patsient selleks protseduuriks.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.