Küsi nõu: 605 9600 Broneeri aeg

Rindade vähendamine naistel

Rindade reduktsioonplastika ehk rindade vähendusplastika

Näidustused rinnavähendusopertasiooniks naistel.

  • Rinnad on proportsionaalselt liiga suured  võrreldes sinu kehaehitusega
  • Üks rind on suurem kui teine
  • Selja,- kaela,- ja õlavalud, mis põhjustatud suurtest rindadest
  • Pidev nahaärritus rindade all
  • Rindade suurusest ja kaalust põhjustatud füüsilise aktiivsuse vähenemine
  • Õlgadele on tekkinud rinnahoidja paeltest põhjustatud vaod

Rinnavähendusoperatsioone saab teha igas eas, soovitav on siiski oodata, kuni rindade areng on lõplikult peatunud. Kui olete otsustanud kaalus alla võtta, siis peaks operatsioonieelselt olema kaal stabiilne viimase kuue kuu kestel.

Sagedasima meetodi puhul rinnavähenduskirurgias tehakse lõiked ümber rinnanibu, vertikaalne lõige rinnanibust kuni rinnaaluse piirkonnani ja ovaalne lõige mööda rinnanäärme kulgu selle all. Pärast liigse rinnanäärmekoe, rasvkoe- ja naha eemaldamist positsioneeritakse areool (rinnanibu ümbritsev kude)  koos rinnanibuga kõrgemale. Areooli, mis suurenenud rinnanäärme puhul on samuti välja veninud, samuti vähendatakse. Kui on tegemist ekstreemselt suurte rindadega, siis tuleb areool koos rinnanibuga esmalt täielikult eemaldada ja siis taas nahale siirdada õigel kõrgusel.

Riskid, komplikatsioonid:
Tüüpilistestest komplikatsioonidest võib esineda veritsust, infektsioone, narkoosiga seotud reaktsioone. Rindade vähendamise järgselt võib esineda turseid, deformatsioone, samuti ei pruugi alati olla rinnad perfektselt sümmeetrilised ja rinnanibude kõrgus võib veidi erineda. Üldjuhul aja möödudes need nähtused taanduvad ja rinnad võtavad oma normaalse kuju. Vajadusel on hiljem võimalik teha väiksemaid korrektsioone. Harva võib tekkida operatsioonijärgselt püsiv rinnanibude tundlikkuse häire, mõõdukad tundlikkuse häired tavapäraselt taanduvad mõne kuu või  kuni aasta jooksul.

Operatsioonieelselt on soovitav teha mammogrammid, ja kui suguvõsas on olnud rinnavähi juhte, siis ka mõni aeg pärast operatsiooni. Operatsiooniriskide vähendamiseks tuleks enne operatsiooni loobuda suitsetamisest, aspirini ja põletikuvastaste ravimite kasutamisest, mis võivad suurendada operatsiooniaegset veritsust. Soovitav on kanda tugirinnahoidjaid kuu aja vältel pärast operatsiooni. Armid aja jooksul paranevad ja muutuvad vaevu märgatavaks.

Enamus naisi harjub oma uute, väiksemate rindadega ja on tulemusega väga rahul.

Võta ühendust!

Täida allolev vorm ja jäta meile teade!

MediCredit järelmaks

Adams Kirurgia Grupp pakub koostöös MediCredit OÜ’ga head võimalust tasuda protseduuride eest osadena ja seda soodsatel tingimustel.

Miks kasutada MediCredit terviselaenu:

- Laenu summa 150 kuni 6000 euroni
- Esmane sissemakse 0 eurot
- Lepingutasu 0 eurot
- Igakuine haldustasu 0 eurot
- Soodne intress alates 7%
- Intressi arvutatakse vaid laenujäägilt!

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 17,6% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1680 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 35 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 19,1%.